Noga Myszków

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 14-10-2014 22:43:49

Luc3k

Piłkarz B Klasy

Zarejestrowany: 08-05-2014
Posty: 176

Polska - Szkocja 2:2

A w zasadzie Polska - Sedzia 2:2

Poniewaz off topic ostatnio umarl, to odswiezam wrodzony pseudo-patriotyzm nakazuje mi ponarzekac - no bo kurwa patrzac przed meczem ze sedzia to drobiazgowy tikitaka hiszpan (z malej z premedytacji, chujek jeden) bylem przekonany ze Szkoci (niech bedzie ze z wielkiej) z tym swoim hard-island-stajlem to sobie za duzo nie pograja, a tu prosze Panstwa (tu juz zdecydowanie z wielkiej do kolegow rzecz jasna) przychodzi taki cep na boisko i gwizdze wszystko w jedna strone jakby mu dobra walizke z dolarami (funciakami?) w szatni wyspiarze zgotowali. Konkludujac, zeby nie zanudzac - idz pan w chuj z takim gwizdaniem.

Zapraszam do lajkowania lub otwartej polemiki, wzglednie hejtu - albo po prostu nabijmy sobie statystyki w slusznej sprawie

Offline

 

#2 14-10-2014 22:55:24

 lebek7

Piłkarz III ligi

Zarejestrowany: 08-05-2014
Posty: 2833

Re: Polska - Szkocja 2:2

Też miałem takie wrażenie, że co się Lewandowski zastawił to mu faul w ataku gwizdał. Natomiast co do meczu to mimo że była spora pompka po meczu z Niemcami, to nie ma co narzekać, bo wreszcie da się to oglądać, wreszcie jest walka przez 90 minut, a zmiennicy wchodzą i coś wnoszą (znowu udana zmiana Mili). Wygląda to o niebo lepiej niż jeszcze pół roku temu.

Offline

 

#3 14-10-2014 23:03:48

 Simon

Piłkarz IV ligi

Zarejestrowany: 08-05-2014
Posty: 1454

Re: Polska - Szkocja 2:2

Szkoda, że nie wygrali, no ale cóż. Myślę, że to zdecydowanie był mecz do wygrania. Moim zdaniem nie tylko sędzia dał dupy, ale i nasi zawodnicy. Z jednej strony nie mogę im się zbytnio dziwić, bo ponoć po meczu z Niemcami byli mega zmęczeni, no ale to chyba trener wcześniej wiedział jak wygląda terminarz i trzeba było chłopaków jakoś kondycyjnie przygotować, ewentualnie mądrzej przyżonglować składem. No ale to już są takie sprawy wyższej materii, ja prosty chłopak mało wiem

Cały czas mam zastrzeżenia do Lewandowskiego. Nie tylko dzisiaj, w meczu z Niemcami też mi się nie podobał do końca. Zrobił swoje, trochę się wracał, asysta przy drugim golu, jasne, nie zaprzeczam. Ale jak kurwa po podaniu przez pół boiska (dzisiaj) można być na spalonym. No jakim kurwa cudem. Rozumiem, że to już była końcówka, po tym faulu, etc. ale Lewemu się takie totalnie głupie stanie na spalonym mega często zdarza. Ja już na to jestem wyczulony może za bardzo i obserwuję takie rzeczy - jak jest akcja i on nie dochodzi do piłki, to po chuj wychodzi przed obrońców. Przecież jak dostanie podanie to wiadomo, że będzie na spalonym. To on wyrywa jak debil. Zero myślenia. Albo trzyma mocno rękę przeciwnika, żeby ten nie mógł wyskoczyć i potem leci do sędziego się kłócić. Ewidentnie było widać na powtórce. Dostałby głąb żółtą kartkę i tyle by było, bo sędzia był taki a nie inny i mogło się to zdarzyć. Może mi ktoś powie, że guzik się znam, ale wkurwia mnie ten gość i tyle. Nie mówię, że on jest słaby, po prostu jego gra mnie wkurwia. A właściwie to jego brak gry i ruszanie dupy jakby 120kg ważył

Offline

 

#4 14-10-2014 23:13:17

Luc3k

Piłkarz B Klasy

Zarejestrowany: 08-05-2014
Posty: 176

Re: Polska - Szkocja 2:2

A jeszcze zapominalem - zgadzalem sie w 100% z Wojtkiem Kowalczykiem w cafe futbol ze Rybus na mecz z Niemcami nie dojechal, a dzisiaj Sobota to samo, kompletne zero a nawet -1, Mila wiadomo ze od poczatku to by nie mial szans ale przez te pol godziny cos pokazal przynajmniej, takze ten- Blaszczu wracaj bo tu skrzydlowych nie ma

No i Krychowiak jest robocop jebany, daje rade szkoda ze sytuacja z Polanskim jest jaka jest bo to by dopiero sciana byla ;]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mechatronikaam.pun.pl www.elffortress.pun.pl www.asgardots.pun.pl www.ostrzeszow.pun.pl www.naszaklasa2c.pun.pl